ניקוי פנים

ניקוי פנים הוא תהליך של הסרת לכלוך, שמן ואיפור מהפנים. זה כולל שטיפת העור עם מים וסבון פנים, לאחר מכן מריחת קרם לחות וסרום או חומר ניקוי אחר על הפנים. בתהליך ניקוי הפנים, העור לא רק מתנקה, אלא גם מקבל לחות. ישנם סוגים רבים של מוצרי ניקוי פנים הזמינים בשוק כיום. חלק מהמוצרים הללו כוללים סבונים, ג'לים, קרמים ומברשות לניקוי פנים. הסוג שתבחרו יהיה תלוי בסוג העור ובהעדפה האישית. בקטגוריה זו אתמקד בניקוי פנים, סבון פנים, ניקוי פנים לגבר וגם איך לנקות את הפנים באופן טבעי?

ניקוי הפנים חשוב לעור כדי לשמור על בריאותו ויופיו

ניקוי הפנים חשוב לעור כדי לשמור על בריאותו ויופיו. זה יותר מסתם שטיפת פנים. זה תהליך שצריך לעשות כמו שצריך, במיוחד כשמדובר בניקוי פנים משחורים, ניקוי פנים עמוק וסבון פנים.

סבון פנים לניקוי העור

מוצעים כיום בשוק מאות סוגים של סבוני פנים, אולם המומלצים שבהם: גרנייה סבון פנים, סבון פנים cerave, סבון פנים של Kb Pure. חשוב מאד לבחור בסבון פנים שתואם לרמת ה=PH שיש לעור הפנים שלך. סבון שאינו מותאם לרמת חומציות העור, עלול לגרום ליובש וגירוי עור הפנים ולהסב יותר נזק מאשר תועלת.

איך לנקות את הפנים באופן טבעי?

לא כל ניקוי פנים חייב להיות עם מוצרי קוסמטיקה מלאכותיים. יש גם בטבע מוצרים מעולים שיכולים לסייע לנו לנקות את עור הפנים שלנו. אפשר לעשות ניקוי פנים עם לימון, חומץ תפוחים, דבש או יוגורט.

מסכות ניקוי פנים טבעיות

אם אתם מעוניינים בניקוי פנים טבעי, הנה כמה מסכות פשוטות לניקוי פנים שאפשר לעשות כדי לשפר את העור שלך ולגרום לו להיראות בריא: 1) ניקוי הפנים עם חומץ תפוחים, זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר לנקות את העור מבלי להשתמש בתכשיר ניקוי כימי. החומציות של החומץ יסיר כל לכלוך, שומן ואיפור. שטפו את הפנים בתערובת של מים וחומץ תפוחים. יש למרוח שכבה דקה לפני השינה כדי למנוע התפרצויות במהלך השינה. 2) נקו את הפנים עם לימון דרך קלה נוספת לניקוי העור היא באמצעות מיץ לימון. אפשר גם להכין משחה טבעית לעור על ידי ערבוב מיץ לימון טרי עם שמן זית או דבש. מרחו את זה על הפנים שלכם, השאירו למשך 10 דקות ואז שטפו במים קרים. 3) ניקוי הפנים עם יוגורט, יוגורט הוא דרך מצוינת לנקות את העור ולהפוך אותו לבריא. הרטיבו כרית צמר גפן או מגבת במים והוסיפו לזה קצת יוגורט ונקו איתו את עור הפנים.

ניקוי פנים עמוק

ניקוי פנים עמוק הוא סוג של טיפול פנים שנועד להיפטר מכל הלכלוך, השמן והאיפור מעור הפנים, זה כולל גם פילינג. תהליך ניקוי הפנים העמוק מתחיל עם פילינג להסרת תאי עור מתים ולאחר מכן הסרת נקודות שחורות ונקבוביות סתומות אחרות. תהליך הניקוי העמוק מסתיים עם לחות והזנה לעור הפנים. **חשוב מאד להדגיש – פילינג חייב להיעשות אצל קוסמטיקאית מקצועית, מומחית לפילינג, כדי שלא יעשה נזק לעור.

ניקוי פנים עמוק מבוצע גם באמצעות חומצות

זהו סוג של ניקוי שמטרתו להסיר את כל הזיהומים מהעור. טיפול פנים זה נעשה בדרך כלל עם חומר כימי. הנפוצים ביותר בשימוש הם:

  1. חומצה גליקולית
  2. חומצה סליצילית
  3. חומצה לקטית

**הערת אזהרה: טיפול פנים עמוק כדאי לעשות רק אצל קוסמטיקאית מוסמכת, כדי לא להסב נזק לשכבות העמוקות של עור הפנים.

מכשיר לניקוי פנים

תכשירי ניקוי לפנים זמינים בצורות רבות ושונות, כמו חומרי ניקוי לפנים, קרמים לניקוי, קרמים לניקוי, מברשת ניקוי פנים. תכשירי ניקוי פנים משמשים בדרך כלל כחלק משגרת ההיגיינה האישית על מנת לשמור על בריאות העור. חשוב לבחור תכשיר ניקוי פנים המתאים לסוג העור שלך כדי שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

ניקוי פנים לגבר

עור גברים שונה מעור נשים. גברים נוטים יותר לאקנה ולעור רגיש ושומני. ניקוי פנים לגבר הוא תהליך עדין שצריך להיעשות במוצרים, בטכניקות ובתדירות הנכונים. השלב הראשון בניקוי פנים לגברים הוא ניקוי פנים משחורים. גברים צריכים להשתמש בתכשיר ניקוי עדין שאינו מגרה או מייבש את עורם. הם צריכים גם לעשות פילינג פעם בחודש ותמיד להשתמש בסבון פנים לניקוי העור. השלב השני הוא לחות וניתן לעשות זאת עם קרם, קרם או סרום בהתאם לסוג העור. הקוסמטיקאית דרורה שמואלי, מומחית לטיפול פנים לגבר ויודעת איך לנקות את עור הפנים הגברי בצורה מקצועית ובטוחה.

ניקוי עור הפנים – סיכום והמלצות

ניקוי עור הפנים חשוב מאד כדי לשמור על שגרה בריאה ועל הזנת העור ומניעת הצטברות של לכלוך. ישנן מסכות פנים טבעיות שמנקות את העור, ניתן גם לעשות ניקוי פנים עמוק על ידי שימוש בידיים כדי לעסות, ללוש ולדחוף את שרירי הפנים כדי לעורר את העור. טכניקה זו נועדה לשפר את זרימת הדם, להסיר רעלים ופסולת מהגוף, כמו גם לנקות נקבוביות. תכשירי ניקוי לפנים הם פריט חובה לכל שגרת טיפוח. ניתן להשתמש בהם כדי להסיר לכלוך, שמן ואיפור מהפנים. תכשירי ניקוי לפנים פועלים גם להסרת תאי עור מתים, פתיחת סתימות של נקבוביות ואיזון ה-pH של העור שלך. תכשירי ניקוי לפנים מגיעים בהרבה סוגים שונים. חלקם עדינים מספיק לשימוש יומיומי בעוד שאחרים אינטנסיביים יותר ויש להשתמש בהם רק פעם או פעמיים בשבוע. יש גם תכשירי ניקוי לפנים שעובדים אחרת – חלקם מקצפים בעוד אחרים מכילים שמנים. ניקוי פנים צריך לעשות כל שבועיים עד חודש, תלוי במצב וסוג עור הפנים.

לקביעת טיפול פנים, חייגו אלי עכשיו » 050-3581765