מזותרפיה

מזותרפיה הנה טכניקה טיפולית שמטרתה לשקם ולשפר את מרקם העור. טיפול מזותרפיה מעניק לעור לחות ובכך ממצק אותו – התוצאה: עור חיוני וזוהר. באמצעות טיפול מזותרפיה לפנים, מעשירים את העור במינרלים ובויטמינים ובכך עוזרים לעור להשתקם ולהתחדש. הקטגוריה מתמקדת ב- מה זה טיפולי מזותרפיה? ובאילו מקרים כדאי לקבל טיפול מזותרפיה?

מזותרפיה ללא הזרקות (מיקרונידלינג)

בקליניקה שלי מבוצעים טיפולי מזותרפיה ללא הזרקות. טיפולי מזותרפיה מתאימים להתמודד עם סימני הגיל, טשטוש קמטים, הצערת העור ואנטי אייג’ינג וגם לטשטוש צלקות.

מתי כדי לעשות טיפולי מזותרפיה?

לעיתים פילינג או טיפול פשוט יותר לא עוזר להעלמת הקמטים והצלקות ולכן כדי לעבור לשלב הבא במדרג ולבצע טיפולי מזותרפיה. בטיפול מזותרפיה לפנים משפיעים על תאי העור ומחדירים לתוכם חומרים פעילים. טיפולי המזותרפיה בקליניקה הם בטוחים ויעילים ואינם משאירים נפיחות או שטפי דם.

מזותרפיה
מזותרפיה

באילו מקרים כדאי לקבל טיפול מזותרפיה?

  1. החלקת הקמטים הקטנים וטשטוש הקמטים העמוקים.
  2. העלמת אדמומיות וכתמים והפיכת העור לבריא וזוהר יותר.
  3. מיצוק העור והגברת האלסטיות שלו.
  4. מסייע למתיחת פנים ללא ניתוח.
  5. עוזרת להיפטר משקיות ונפיחות מתחת לעיניים.
  6. החדרת לחות לעור יבש מאד.
  7. טשטוש צלקות אקנה.

לקביעת תור לטיפול מזותרפיה, חייגו עכשיו » 050-3581765

מזותרפיה הסוד לשמירה על עור פנים צעיר

מזותרפיה: הסוד לשמירה על עור פנים צעיר

תדמיינו עור פנים יפה וחלק ללא פגמים, כן טיפול פנים שבו תחום המזותרפיה שולט. בעולם הזה של טיפולי טיפוח ואסתטיקה, טיפול מזותרפיה תופס את הבמה.

איך מזותרפיה משקמת את עור הפנים

איך מזותרפיה משקמת את עור הפנים

מתעניינים במזותרפיה? רוצים לדעת איך אפשר לשקם את עור הפנים באמצעות טיפול מזותרפיה לפנים? מזותרפיה היא בין הטיפולים המבוקשים בעולם האסתטיקה. יעילותה בחידוש מרקם העור