חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר המופיע באופן טבעי בגוף האדם, הוא נמצא בעור, בעיניים ובמפרקים. חומצה היאלורונית מספקת נפח, חוזק וגמישות לכל הרקמות בגוף ומגבירה את יכולת העור לשמור על לחות. בקטגוריה זו מידע על חומצה היאלורונית לפנים: מה זה חומצה היאלורונית? כיצד חומצה היאלרונית עוזרת לטיפול בקמטים? מה ההבדל בין הזרקת החומצה לבין מריחת תכשיר קוסמטי שמכיל ריכוז גבוה? ומה היתרונות שלה? הקוסמטיקאית דרורה שמואלי, בעלת הקליניקה “סינדרלה היופי שבך” מסבירה כל מה שחשוב לדעת על חומצה היאלורונית.

כיצד חומצה היאלורונית עוזרת לטיפול בקמטים?

מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר המופיע באופן טבעי בגוף האדם, היא נמצאת בעור, בעיניים ובמפרקים. החומצה היא מרכיב מרכזי בעור ועוזרת לשמור אותו לח וגמיש. כמו כן, היא חיונית לכל הרקמות בגוף. חומצה היאלרונית מעניקה נפח, חוזק וגמישות ונמצאת בין הסחוסים בכדי למנוע חיכוך ולכן היא חיונית לטיפולי אנטי אייג’ינג.

חומצה היאלורונית וטיפולי אנטי אייג’ינג

חומצה היאלורונית משמשת לטיפול בקמטים או במצבי עור אחרים על ידי מילוי הקמטים בעור. עם השנים מאגר החומצה ההיאלורונית הולך ופוחת והעור מאבד את הנפח שלו, הוא נעשה מקומט ויבש ועור הפנים נעשה אפרורי וחסר חיות. החומצה עוזרת להחיות את עור הפנים ולהעניק לו נפח ומראה מלא ברק.

מהי התכונה החשובה של החומצה ההיאלורונית?

מולקולה אחת של חומצה היאלורונית יכולה לקשור אליה אלפי מולקולות של מים (תכונה זו נקראת תכונה הידרוסקופית). כתוצאה מהתכונה הייחודית הזו היא מעלה את רמת הלחות בעור ובכך עוזרת לו להתמצק.

מה היתרונות והחסרונות של חומצה היאלורונית?

לחומצה היאלורונית יש הרבה יותר יתרונות מחסרונות, אם צורכים אותה במינון הנכון. חומצה היאלורונית היא מולקולה טבעית ועוצמתית הנמצאת בעור שלנו ופועלת ככרית בין התאים. זה עוזר לשמור על מראה עור צעיר, מלא נפח ולחות. בעבר, אנשים השתמשו בהזרקות חומצה היאלורונית כדי להילחם בקמטים, אך כיום ניתן למצוא זאת במוצרי טיפוח שונים כמו קרם לחות, סרום ומסכה לעור הפנים. היתרונות הם שהיא קלה לשימוש, מחזיקה מעמד לאורך זמן (בין 6-8 חודשים) ובעלת תופעות לוואי מינימליות. החסרונות הם המחיר, חומצה היאלורונית היא יקרה, זה יכול להוביל לתגובות אלרגיות או לתופעות לוואי במידה וצורכים אותה במינונים גבוהים מדי. לקריאה נוספת על היתרונות והחסרונות של חומצה היאלורונית לחצו כאן.

כמה עולה חומצה היאלורונית? 

המחיר של חומצה היאלורונית הוא לא זול. אבל ככל שמדובר בריכוז גבוה יותר של חומר פעיל המחיר עולה. ישנם גורמים שונים שמשפיעים על המחיר וגם הייעוד של החומצה משנה את העלות.

מהן הדרכים לטיפול בקמטים באמצעות חומצה היאלרונית?

  1. באמצעות הזרקות נקודתיות המבוצעות ע"י רופא.
  2. מתן חומצה היאלורונית באמצעות תכשירים קוסמטיים.

אצלי בקליניקה “סינדרלה היופי שבך” תוכלו לקבל טיפול פנים באמצעות מוצרי קוסמטיקה המכילים חומצה היאלרונית בריכוז גבוה, לטיפול באנטי אייג’ינג, אקנה, צלקות אקנה ומילוי קימטוטים.

מה ההבדל בין הזרקת החומצה לבין מריחת תכשיר קוסמטי?

הזרקה נקודתית ממלאת באופן נקודתי את אותו קמט או שקע שיש בפנים, לעומת התכשירים הקוסמטיים שמעניקים לחות לכל עור הפנים ומשפרים את הטקסטורה של עור הפנים כולו. כאן תוכלו לקרוא עוד על ההבדל בין מריחה להזרקת חומצה היאלורונית.

איך תדעו האם מוצר הקוסמטיקה שרכשתם מכיל חומצה היאלורונית?

כאשר אתם רוכשים מוצר קוסמטי שרשום עליו את הרכיב של החומצה ההיאלורונית, חשוב שתשימו לב ברשימת המרכיבים היכן המיקום של החומצה. ככל שהחומצה נמצאת במקומות הראשונים, כך התכשיר מכיל ריכוז גבוה יותר של החומצה. ככל שהיא בתחתית הרשימה, כך גם הריכוז שלה קטן – אינו אפקטיבי.

חומצה היאלורונית לפנים – סיכום והמלצות

אם אתם סובלים מקמטים, מעור אפרורי ויבש, טפלו בעור הפנים שלכם באמצעות חומצה היאלורונית, ככל שתקדימו להשתמש בחומצה היאלורונית, כך תזכו לשנים רבות יותר של עור פנים צעיר, רענן, אלסטי ומלא ברק. אצלי בקליניקה תוכלו לקבל טיפול פנים אנטי אייג’ינג באמצעות ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית לפנים.

לקביעת טיפול פנים בחומצה היאלורונית, חייגו אלי עכשיו » 050-3581765

חומצה היאלורונית יתרונות וחסרונות

מה היתרונות והחסרונות של חומצה היאלורונית?

לרוב יש בחומצה היאלורונית יתרונות רבים. חומצה היאלורונית היא חומצה שנמצאת בגוף שלנו, אבל ככל שאנו מתבגרים, עם הזמן המאגרים שלה הולכים ואוזלים. לכן אנחנו

מה קובע את המחיר של חומצה היאלורונית

מה קובע את המחיר של חומצה היאלורונית?

מה קובע את מחיר החומצה ההיאלורונית, את אותו מזרק קטן שמכיל את החומצה? אם אתם מחפשים בגוגל, אפשר לראות שמחיר מזרק של חומצה היאלורונית נע

חומצה היאלורונית מה ההבדל בין מריחה להזרקה

חומצה היאלורונית: מה ההבדל בין מריחה להזרקה?

מה ההבדל בין הזרקה של חומצה היאלורונית לעור הפנים, לבין מריחה עם מוצרי קוסמטיקה, קרמים וסרומים שמכילים חומצות? כאשר רוצים למלא קמט באזור הפנים, קמטי