טיפול פנים מחיר

טיפול פנים מחיר: כמה עולה טיפול פנים אצל קוסמטיקאית?

רוצים לדעת כמה עולה טיפול פנים? מה מחיר טיפול פנים אצל קוסמטיקאית? הגעתם למקום הנכון. אצלנו בסינדרלה היופי שבך מסבירים ללקוחות איך מתומחר טיפול פנים לאישה וגם טיפול פנים לגבר. שכן המחירים משתנים עם התקדמות מוצרי הקוסמטיקה והמכשור הטכנולוגי. מחירי טיפול פנים מושפעים מסוג העור, מצב העור והטיפול עצמו. לפיכך, הם מגיעים בסוגים שונים ועם מגוון מחירים. העלות הממוצעת לטיפול פנים משתנה בהתאם לטיפול, לקוסמטיקאית וללקוח. טווח המחירים של טיפול פנים נע בין 350 ש”ח ועד 650 ש”ח לטיפול, תלוי בקוסמטיקאית, בוותק ובהתמחות שלה. במאמר זה נפרט איך נקבע מחיר טיפול פנים וממה הוא מורכב, מה משפיע על מחיר טיפול פנים והאם כדאי שהמחיר של טיפול פנים יהווה פרמטר לבחירת קוסמטיקאית.

טיפול פנים מחיר
טיפול פנים מחיר

איך נקבע מחיר טיפול פנים?

מחירי טיפולי הפנים משתנים בין קוסמטיקאית אחת לאחרת. כל קוסמטיקאית מתמחרת את שירותיה לפי ראות עיניה, אין מחירון טיפולי פנים שכל השוק מתיישר לפיו. יחד עם זאת ישנם גורמים המשפיעים על מחירי טיפולי הפנים:

המחיר מושפע ניסיון הקוסמטיקאית

הניסיון והוותק של הקוסמטיקאית משפיע על המחיר. מחירי טיפול פנים אצל קוסמטיקאית משתנה לפי סוג ההתמחות, הוותק והניסיון, טווח המחירים נע בין 350 ש”ח לטיפול ועד 650 ש”ח. אצלנו בסינדרלה היופי שבך, הקוסמטיקאיות מתמחות בטיפולי פנים ובעלות ניסיון רב ומחירים הוגנים. כמו כן, קוסמטיקה מכילה תחומים רבים ורמות מיומנויות שונות. חשוב לדעת איזה איש מקצוע בתחום היופי אתם מחפשים, כאשר אתם מתעניינים במחיר טיפול פנים או בקניית מוצרי קוסמטיקה. תחומי התמחות מסוימים כוללים שיער, ציפורניים, איפור וטיפוח עור. ישנן קוסמטיקאיות שנמצאות בתחום כבר תקופה ארוכה ונחשפות ליותר הכשרה וניסיון, יש קוסמטיקאיות מתחילות, וישנן המתמחות בסוג אחד או שניים של טיפולי יופי.

מכשור טכנולוגי מתקדם משפיע על המחיר

מחירי טיפולי הפנים נקבעים גם לפי מכשור טכנולוגי מתקדם. יש קוסמטיקאיות המשתמשות במכשור מתקדם המשפר באופן משמעותי את איכות ומשך הטיפול, אבל גם מעלה את המחיר בהתאם. טיפול פנים באמצעות מכשור מתקדם מעלה את המחיר במאות שקלים. לכן, כדאי לבדוק עם איזה מכשור הקוסמטיקאית שלכם משתמשת ולהבין מה טווח המחירים, בדרך כלל נע בין 350 ש”ח ל-1,000 ש”ח, תלוי באיכות המכשור.

המחיר נקבע לפי איכות מוצרי הקוסמטיקה

ישנם סוגים שונים של מוצרי קוסמטיקה, ישנם מוצרים זולים ומוצרים יקרים. יש קוסמטיקאיות שמקפידות על שימוש במוצרי קוסמטיקה איכותיים, ככל שהאיכות עולה, כך המחיר מתייקר. כדאי לבדוק עם הקוסמטיקאית שלכם באילו מוצרים היא משתמשת ואיך זה משפיע על מחיר טיפול הפנים. * יש כיום מוצרי קוסמטיקה יעילים ואיכותיים מספיק במחירים לא יקרים. מעבר לכך, בדרך כלל מה שיקר הוא טוב ואם אתם רוצים לראות תוצאות טובות ומהירות על עור הפנים שלכם, כדאי שתשקיעו את מיטב כספיכם ברכישת מוצרי קוסמטיקה לטיפוח וטיפול בעור הפנים. הכסף לא משקר.

מה משפיע על מחיר טיפול פנים?

בסינדרלה היופי שבך טיפול פנים מורכב ממספר שלבים שמשפיעים על רמת המחירים. לרוב טיפול פנים מתחיל עם אבחון העור, אפיון מצב העור והבנת מצבו ומורכבותו. זאת בכדי להעניק טיפול קוסמטי מדויק ומותאם במיוחד לעור הפנים שלכם.

טיפולי פנים מחירים

טיפולי פנים שונים זה מזה במובנים רבים. העלות משתנה גם בהתאם לכמות הטיפולים שרוצים לעשות בבת אחת ובאיזה סוג טיפול מעוניינים. כאן נפרט את העלות הממוצעת של טיפול פנים לפי סוג הטיפול. ** יודגש כי אלו המחירים הנפוצים בטיפול פנים אצל קוסמטיקאית והוא כמובן משתנה לפי רמת המיומנות, המקצועיות והניסיון של הקוסמטיקאית.

מחיר טיפול פנים בסיסי

טיפול פנים בסיסי אורך בין 45 דק’ לשעה, תלוי במצב העור. מחירו נע בדרך כלל בין 350 ש”ח ל-450 ש”ח, תלוי בקוסמטיקאית וברמת המקצועיות והמיומנות שלה.

מחיר טיפול פנים לגבר

מחיר טיפול פנים לגבר נע בין 350 ש”ח ל- 550 ש”ח. הטיפול לרוב כולל ניקוי עור הפנים, החדרת לחות, הוצאת שחורים, שני סוגי פילינג ומסכה מותאמת.

מחיר טיפול פנים לאישה

מחיר טיפול פנים לאישה נע בין 350 ש”ח ל- 650 ש”ח. הטיפול הנפוץ כולל ניקוי עמוק, הוצאת שחורים, שני סוגי פילינג, החדרת לחות עם מכשור חשמלי ומסכה.

מחיר טיפול פנים אנטי אייגינג

טיפול פנים אנטי אייגינג נע בין 350 ש”ח ל-650 ש”ח. הטיפול לרוב כולל אבחון עור הפנים, במטרה לבדוק מהי צפיפות הקמטים, מה עומקם ומה מצבו של העור.

טיפול פנים הוצאת שחורים מחיר

טיפול פנים להוצאת שחורים עולה בין 350 ש”ח ל- 650 ש”ח. הטיפול לרוב כולל ניקוי עור הפנים, החדרת לחות, שימוש בפילינג, ניקוי עמוק, הוצאת שחורים ומסכות.

טיפול פנים אקנה מחיר

טיפול פנים לאקנה עולה בין 350 ש”ח ל-650 ש”ח, תלוי באיכות מוצרי הקוסמטיקה ובמכשור הטכנולוגי שיש ברשות הקוסמטיקאית. אצלנו בסינדרלה הטיפול כולל אבחון במערכת עור ממוחשבת, שימוש במכשיר פוטותרפיה לחיסול חיידק האקנה (פוטותרפיה אקנה), פילינג ומסכות, שימוש במכשיר תדר גבוה לכיווץ וחיטוי הנקבוביות והפצעים.

טיפול פנים מזותרפיה מחיר

טיפול פנים למזותרפיה עולה כ-550 ש”ח ועד 850 ש”ח, תלוי במכשור המתקדם. אצלנו בסידרלה היופי שבך, הטיפול כולל ניקוי פנים, פילינג עוצמתי (במידה ויש מעט שחורים על האף, ניתן להוציא), שימוש במכשיר מיקרונידלינג על מנת לגרום לפציעה מבוקרת של עור הפנים כדי לעודד ייצור של קולגן, על מנת לבנות את תאי העור מחדש.

טיפול פנים פילינג מחיר

מחיר טיפול פילינג נע בין 450 ש”ח ל-490 ש”ח. הטיפול כולל ניקוי עור הפנים, החדרת לחות, פילינג עוצמתי המותאם לסוג העור, הוצאת שחורים.

טיפול פנים פיגמנטציה מחיר

מחיר טיפול פנים פיגמנטציה עולה בין 450 ש”ח ל-650 ש”ח. הטיפול כולל ניקוי עור הפנים, שימוש בפילינג ייחודי לפיגמנטציה, שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם, מסכה להבהרת הכתמים בעור הפנים.

מחיר קרמים לטיפול פנים

מחירי קרמים לטיפול פנים, להמשך טיפול בבית ושמירה על שגרת טיפוח נע בין 170 ש”ח ל- 390 ש”ח לקרם. כמובן, תלוי באיכות קרם הפנים ובריכוז שלו. לפעמים צריך סדרה של קרמים לפנים על מנת לטפל בבעיית עור מסוימת.

איך אפשר לחסוך כסף על טיפול פנים?

ישנם אנשים שמחפשים לחסוך בכסף על טיפולי פנים, כמובן שלא מומלץ לעשות זאת כי לפעמים הזול הופך להיות יקר מאד, במיוחד כשמדובר בעור הפנים. אולם בכל זאת ניתן להוזיל את העלויות גם אם בוחרים קוסמטיקאית מקצועית ומיומנת:

הוזלת עלויות ברכישת סדרת טיפולים – אצלנו בסינדרלה, ברכישת סדרה של 6 טיפולים, בתשלום מראש, תינתן הנחה משמעותית.

הנחה ברכישה של יותר מסוג טיפול פנים אחד – לרוכשים יותר מסוג טיפול פנים אחד, בתקופה של 3 חודשים, תינתן הנחה יפה.

הנחה על רכישת מוצרי קוסמטיקה – בקנייה של מעל 2 מוצרי קוסמטיקה ומעלה, תינתן הנחה של 10%.

משלוח חינם – יינתן ברכישה של מוצרי קוסמטיקה מעל 600 ש”ח.

כמה עולה טיפול פנים אצל קוסמטיקאית סינדרלה היופי שבך?

כאמור, מחירי טיפולי פנים נקבעים על פי מספר גורמים, לרבות סוג השירות, תחום הטיפול הדרוש ומומחיות הקוסמטיקאית. אפשר ללכת לקוסמטיקאית מתחילה ולשלם מחיר זול, אבל איך אומרים, אנחנו לא אחראים לתוצאה. וגם אפשר לגשת לטיפול פנים אצל קוסמטיקאית מומלצת ולקבל טיפול פנים איכותי בעל תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון. אל תזניחו את עור הפנים שלכם, גם אם זה עולה לא מעט.

לקבלת טיפול פנים מקצועי במחירים הוגנים, חייגו אלינו עכשיו למספר 050-3581765 ונקבע לכם תור כמה שיותר מהר.

טיפול פנים לגבר מחיר

טיפול פנים לגבר מחיר

כמה עולה טיפול פנים לגבר?  אם שאלתם את עצמכם כמה עולה טיפול פנים לגבר? המאמר שלפניכם מתמקד במחירי טיפול פנים לגבר. כיום, טיפולים קוסמטיים, כבר