קוסמטיקאית מומלצת | לקוחות ממליצים

קוסמטיקאית מושלמת שלי כבר שנים ולא מעזה להחליף! לא מתפשרת על איכות. כבר מהטיפול הראשון רואים תוצאות מעולות. ממליצה בחום לכל מי שמחפשת תוצאות מהירות ואיכותיות .
קוסמטיקאית מומלצת - עינב לב
עינב לב
קוסמטיקאית מוכשרת ברמות!!!! עושה עבודה מעולה, אחרי טיפול ראשון כבר רואים תוצאות באופן מושלם. יודעת להנחות איך לטפל, כמה ומתי באופן מקצועי, ממליצה בחום."
קוסמטיקאית מומלצת - גפן זאבי
גפן זאבי
"אני אחרי טיפול ראשון אצל דרורה ואני ממש מרוצה מהתוצאה!"
קוסמטיקאית מומלצת - רחלי לוי
רחלי לוי
הקוסמטיקאית היחידה שבאמת עזרה לי והצליחה להעביר לי את הפצעים, אני ממליצה בחום על דרורה!!! היא מהממת, כיף איתה ברמות ומובילה לתוצאות אמתיות!​
אביה צדוק​
קוסמטיקאית מקצועית ממש, יחס אישי. אני לקוחה קבועה שלה כבר יותר משנה. ממליצה בחום.
אניה קבנובסקי​
"טיפול נעים ויסודי הגעתי בעקבות המלצות בפייסבוק. אין ספק שמצאתי את הקוסמטיקאית שלי ממליצה בחום על סינדרלה היופי שבך בפתח תקווה. אין על דרורה."
שיראל כהן​
סוף סוף מצאתי את הקוסמטיקאית שלי. מומלצת בחום, שנים חיפשתי משהי שעושה את העבודה המקצועית ואת התוצאות רואים בשטח !! בנוסף היא נעימה ומסבירה על התהליכים פשוט כיף גדול ❤
הילה מאיזלר
"אלופה כל טיפול אצלך עושה לי שינוי בעור הפנים. ממליצה לכולם בחום. קוסמטיקאית בפתח תקווה מומלצת."​
עדי כהן​
"טיפול מעולה, מסור וסופר נעים והעור נראה ממש נקי ונעים אחריו! מומלץ בחום!!!"
שלומית גרור​
"דרורה קוסמטיקאית מעולה.... ללא ספק עושה הכל מאהבה גדולה! מקצועית ומסבירה על כל שלב בטיפול... ממליצה בחום לכל מי שרוצה טיפול מקצועי ונעים..."
נוי מכלו
"אני אצל דרורה שמואלי בטיפול פנים למיצוק העור. פעם בחודש מגיעה אליה לפינוק. העור שלי מעולם לא נראה טוב כלכך. מאוד מרוצה. עושה אצלה טיפולי מזותרפיה לאנטי אייג'ינג ממליצה בחום. הקליניקה באווירה חמה וקסומה סינדרלה היופי שבך קליניקה הכי מומלצת בפתח תקווה!"
אורטל חבשוש
"הגעתי היום לטיפול בפעם הראשונה. דרורה מקצועית, נעימה, התוצאות נראו מייד בסיום הטיפול. ממליצה בחום ובטוחה שאחזור שוב."
ליאת זוהר