טיפול אנטי-אייג'ינג

טיפולי אנטי-אייג'ינג מתקדמים

אנחנו אלופים בלאמן ולשמר את גופנו, מקפידים על תזונה בריאה, על אימוני כושר, אבל מה עם עור הפנים? הגיל נותן את אותותיו בשלב כזה או אחר בחיינו. איך מתגברים על נזקי הזמן? איך שומרים את העור רענן ומתוח? הקליניקה מעניקה טיפולי אנטי-אייג’ינג מונעים, טיפולי תחזוקה וטיפולים שמטרתם: החלקת העור, טיפול בסימני הגיל, טיפול בקמטוטים שמסביב לשפתיים ולעיניים, טיפול בקמטי הבעה, שיפור גוון העור וכל זאת ללא כל התערבות כירורגית. 

מומלץ לבצע טיפולי אנטי אייג’ינג מונעים, מגיל 30 כדי לטפל בעור הפנים ו”למלא” אותו לפני שמתחילים הקמטוטים או קמטי ההבעה להשתלט לנו על הפנים. כמובן שככל שמתחילים למנוע את הזדקנות עור הפנים בגיל מוקדם יותר, כך אנחנו מעכבים את תהליך הזדקנות עור הפנים. לצד הטיפולים המונעים הקליניקה מעניקה טיפולים מתקדמים לעור מזדקן, עור מחורץ ומקומט הדורש מילוי, חידוש ומיצוק העור.

תוכן עניינים

לפני ואחרי טיפולי אנטי-אייג'ינג

אנטי אייג'ינג
אנטי אייגינג

באיזה גיל כדאי להתחיל לטפל באנטי אייג'ינג?

הרגלי טיפוח נכונים הם אלה שיגרמו לנו להיות מרוצים כאשר נביט במראה. כאשר מגיעים לגיל 50, 60 פשוט רואים, הצוואר צונח, העיניים מתחילות להיעצם, העפעפיים בצניחה ולכן רצוי להתחיל בגיל 30 טיפול מונע, בגיל 40 שימוש בתכשירים מחדשי עור ובגיל 50 צריך כבר פעולה מתקנת, באמצעות טיפולים מעמיקים. 

אילו טיפולי אנטי-אייג'ינג מבוצעים בקליניקה?

בקליניקה מבוצעים מגוון טיפולים למיצוק וייצוב העור. הטיפולים נחלקים לטיפולים מעמיקים ולטיפולים “רכים” יותר. 

טיפולים מעמיקים כגון: מזותרפיה ללא הזרקות (מיקרונידלינג) ושימוש בתכשירים חזקים יותר, כגון: התזת רטינול וחומצה היאלרונית, המסייעים לחידוש ומיצוק העור. טיפולים באקדח קור (cool-listing) שבעזרתו מתיזים חומצה היאלרונית, התהתליך מבוצע בקור מכיוון שבקור החומצה ההיאלרונית חודרת טוב יותר לעומק שכבות העור. בתהליך עצמו, החומצה ההיאלרונית ממלאת את הקמטוטים, השימוש בתכשיר זה טוב יותר לטיפול בכתמי הבעה וכתמים שטחיים ופחות לכתמים עמוקים.

ניתן ליהנות בקליניקה ממגוון טיפולי פילינג שמסירים את שכבות העור המתות ומסייעים להזרמת הדם בעור הפנים ולחידוש העור. הפילינג מגיע לשכבות העמוקות של האפידרמיס, שהוא שכבת העור העליונה ומעודד ייצור מחודש של קולגן ואלסטין האחראים לאלסטיות ולמיצוק העור. במהלך הפילינג ולאחריו, הקולגן והאלסטין נבנים מחדש ובכך מחזירים לעור הפנים את הברק והחיוניות. 

מתי רואים את תוצאות טיפולי האנטי אייג'ינג?

התוצאות מידיות, כבר לאחר הטיפול הראשון נראה עור פנים חיוני, מלא ברק, הרגשה של מעין בוטוקס (ללא בוטוקס). השימוש בחומרים איכותיים במהלך הטיפול ולאחריו, כטיפול תומך בבית נותן “מכת אש” ומסייע לעור הפנים בתהליך ההתחדשות, כך שהתוצאות נראות לעין בטווח הזמן המידי. 

 

מומלץ לבצע סדרה של  בין 4-6 טיפולים, תלוי בסוג העור ובמצבו. סדרת הטיפולים בקליניקה מתבצעת במרווחים של בין 3 שבועות לחודש, בין טיפול לטיפול, תלוי במצב העור. סדרת הטיפולים תקנה מיצוק והידוק עור הפנים לאורך זמן וכפי שציינתי קודם, תוכלו להמשיך את הטיפול בעצמכם בעזרת תכשירים מיוחדים המיועדים לשיפור מתמיד של עור הפנים שאותם ניתן לרכוש בקליניקה כחלק מהטיפול המשלים.  

באמצעות הטיפולים בקליניקה תיווכחו לראות שאין צורך בהזרקת בוטוקס או כל טיפול פולשני אחר. אפשר לטפל בעור הפנים ולשפר את הנראות בצורה הרבה יותר קלה ופחות כואבת. טיפולי הפנים המבוצעים בקלניקה הם נעימים, החומרים מוחדרים לשכבות עור הפנים בתנועות עיסוי רכות כך שכל הכאב והסבל נמנע ומתחלף בפינוק, מנוחה ובתוצאה מהירה. 

 

קראו עוד על אנטי אייג'ינג וטיפולי פנים מסוגים שונים

איך מזותרפיה משקמת את עור הפנים
מזותרפיה

איך מזותרפיה משקמת את עור הפנים

מתעניינים במזותרפיה? רוצים לדעת איך אפשר לשקם את עור הפנים באמצעות טיפול מזותרפיה לפנים? מזותרפיה היא בין הטיפולים המבוקשים בעולם האסתטיקה. יעילותה בחידוש מרקם העור

קרא עוד »