צלקות אקנה

צלקות אקנה יכולות להיות מקור עצום לחוסר ביטחון עבור אנשים רבים. הם עלולים לגרום למצוקה רגשית ודיכאון רב, ולכן חשוב לדעת כיצד לטפל בהם. אפשר לטפל בצלקות אקנה בדרכים שונות: לייזר, פילינג כימי, שימוש בחומצה רטנואית, שימוש במוצרי קוסמטיקה שמכילים פפטידים, רטינול וטיפולים נוספים בחומצה גליקלית וחומצה לקטית. מטרת הטיפולים היא להסיר את שכבת העור העליונה על פניך וימריץ צמיחת עור חדשה במקומה. בקטגוריה זו נסביר מהן צלקות אקנה? כיצד הן נוצרות? איך מטפלים בצלקות אקנה? איך להימנע מהן ואיך להעלים אותן? המשיכו לקרוא.

מהן צלקות אקנה?

צלקות אקנה הן מצב עור שכיח מאד שנגרם בעקבות פגיעה בשכבות העור בעקבות כיסי מוגלה עמוקים שיצר בפנים חיידק האקנה. זאת ועוד, צלקת אקנה היא תוצאה של שבירה בדופן הזקיק הלוכדת שמן וחיידקים עמוק בתוך הנקבוביות וזקיקי השיער, הגורמת לתגובה דלקתית שמובילה לאדמומיות ונפיחות ומותירה צלקת לאחר שהפצעים חולפים.

כיצד נוצרות צלקות אקנה?

הדרך בה נוצרות צלקות אקנה תלויה בשאלה אם מדובר בהצטלקות שטחית או עמוקה והאם יש צלקות אקנה אדומות. אם הצלקת שטחית, אז העור יהיה אדום ומודלק במשך זמן רב ובסופו תישאר צלקת בפנים. צלקות אקנה הן התוצאה של כל דלקת עור. זהו סוג של נזק לעור שנגרם על ידי אקנה. ניתן לטפל בצלקות אקנה בדרכים שונות, בהתאם לסוג וחומרת הצלקת.

טיפול בצלקות אקנה

אופן הטיפול בצלקות אקנה מורכב מדרכים רבות ומגוונות לטיפול בצלקות בפנים, כמובן שמומלץ להימנע מצלקות אקנה עד כמה שניתן. בכל אופן, טיפולים מסוימים עשויים להתאים יותר לסוגים מסוימים של צלקות אקנה מאחרים. טיפולים אלו כוללים חידוש פני השטח בלייזר, פילינג כימי, שימוש בחומצה רטנואית, שימוש במוצרי קוסמטיקה שמכילים פפטידים, רטינול וטיפולים נוספים בחומצה גליקלית וחומצה לקטית. הקליניקה שלנו מתמחה בטיפולים בצלקות באמצעות מוצרי קוסמטיקה ובאמצעות מזותרפיה (מיקרונידלינג) שמסייעת לחידוש שכבות העור ולעידוד יצירת קולגן ואלסטין. הטיפול הזה גורם להעלמת צלקות אקנה. מומלץ לקרוא את המאמר: איך להעלים צלקות אקנה.

מטפלים בצלקות פוסט אקנה אצלנו בקליניקה

מומלץ לטפל בצלקות אקנה, כיוון שהן לא רק בעיה אסתטית אלא גם פסיכולוגית כי הן יכולות לגרום לאנשים להתבייש במראה החיצוני שלהם. אצלנו בקליניקה אפשר לטפל בצלקות האקנה ולגרום למראה עור צעיר ויפה, ללא חריצים, ללא בליטות או חטטים. טפלו בעור הפנים שלכם, אל תזניחו את מראה העור, ככל שעור הפנים מזדקן, כך גדלות הצלקות ונהיות גסות יותר. הגיעו לטיפול בצלקות אקנה אצלנו בקליניקה סינדרלה היופי שבך ועור הפנים שלכם יראה אחיד, רענן ויפה.

לקביעת טיפול בצלקות אקנה, חייגו אלינו עכשיו למספר 050-358-1765.

איך להימנע מצלקות אקנה

איך להימנע מצלקות אקנה?

צלקות אקנה הן הסימנים שנותרו על העור לאחר שאדם סבל מאקנה. הצלקות יכולות להיות מאוד קשות להסרה מכיוון שהן חורצות את העור ומשאירות בו חטטים. צלקות

איך להעלים צלקות אקנה

איך להעלים צלקות אקנה?

אם נפטרתם מהאקנה, אבל נשארתם עם הצלקות, המאמר הזה בשבילכם: להעלים צלקות אקנה זה לא פשוט. ישנם מוצרים רבים בשוק שיכולים לעזור לכם להיפטר מצלקות