אקנה

סובלים מאקנה? צלקות אקנה? חורים בפנים? מחקרים מראים שכ-85% מהאנשים יש להם אקנה בשלב מסוים בחייהם. אם אתם נכללים בסטטיסטיקה, אין שום סיבה שתשלימו עם זה. בין אם מדובר בכמה חצ'קונים או באקנה קשה מאד – יש פתרון! לכל סוג של אקנה יש טיפול. ומה שיפה, שכבר אחרי הטיפול הראשון כבר תבחינו בשיפור מ-ש-מ-ע-ו-ת-י! אצלנו בסינדרלה היופי שבך תוכלו לקבל טיפול פנים לאקנה. טיפול באקנה בפנים, צלקות אקנה, פוסט אקנה. 

תוכן עניינים
צלקות אקנה
צלקות אקנה

טיפול באקנה | צלקות אקנה | פוסט אקנה

מה זה אקנה?

אקנה היא מחלת עור המתאפיינת בפצעים מוגלתיים על הפנים, על הגב העליון, על הכתפיים ולעתים גם על החזה. האקנה מתפרץ עם השינוי ברמות ההורמונים בגוף ולכן הפצעונים יופיעו בעיקר בגיל ההתבגרות. מחקרים מראים ש-80% מהאוכלוסייה סובלת בשלב כזה או אחר מאקנה בדרגות חומרה שונות. 

למה נוצרים פצעוני אקנה?

פצעוני האקנה נוצרים בגלל תפקוד לקוי של השילוב שבין בלוטת החלב וזקיק השערה. כמו כן, ישנה הפרשה גבוהה שהופכת את העור לשמנוני הרבה יותר בעקבותיה שכבת העור הופכת לעבה ודביקה יותר מה שגורם לסתימת התאים ולהיווצרות פצעי האקנה.

כאן נכנס לפעולה חיידק שנקרא פ. אקנס וגורם לדלקת שהתוצאה שלה פצעים מוגלתיים, אדומים ומפרישים ובמקרים קשים אפילו ציסטות. 

אילו גורמים מחמירים את האקנה?

כפי שאמרנו, האקנה מושפע באופן ישיר מרמת ההורמונים. ולכן הוא מתפרץ במצבים הבאים: מחזור אצל נשים, מריחת קרמים שומניים, חשיפה ללכלוך ולאוויר מזוהם, שימוש בג'ל או בקרמים לשיער (שלעיתים נמרחים גם על המצח). בכל מקרה של אקנה שנגרם משימוש בחומרים קוסמטיים נקרא בשפה המקצועית אקנה קוסמטי. 

גם שימוש בתרופות מסוימות עלול להגביר את הפצעים וכמובן השגיאה של רוב בני הנוער – חיטוט בעור הנגוע והמזוהם. 

כל אלו מצריכים טיפול יסודי ומדויק, טיפול פיזי וטיפול תומך בעזרת מוצרי קוסמטיקה ותכשירים איכותיים המתאימים במיוחד לטיפול מעמיק באקנה. נוסף על כך, טיפול זו יסייע לכם להימנע מצלקות אקנה. 

מה הן אפשרויות הטיפול באקנה?

במהלך הטיפול באקנה יש תקופות של שיפור ושל החמרה. טיפול נקודתי ומדויק למצב בהחלט יכול לשפר פלאים את נראות עור הפנים ואת שיקום העור מצלקות אקנה. 

פתיחה מקצועית של הקומודונים (ראשים לבנים או שחורים) תמנע התפתחות נגעים אדומים או מוגלתיים וצלקות. ישנם תכשירים רפואיים לטיפול באקנה, אך לרוב התגובה שלהם מתבטאת ביובש מוגבר ורגישות לשמש. 

לעומת זאת, ישנם מוצרים מעולים ששילוב בניהם עוזר במיוחד להעלמת האקנה ולשיפור מהיר בעור וגם בהרגשה. 

 "הקוסמטיקאית היחידה שבאמת עזרה לי והצליחה להעביר לי את הפצעים…" (אביה צדוק)

אשמח לסייע לך להיפטר מהאקנה המציק והכואב
ולהחזיר לעצמך את הכיף להביט במראה
רואה את עצמך שוב עם פנים חלקות?
רוצה כבר להיפטר מהאקנה?

קראו עוד על אקנה ועל טיפול באקנה